Mikro Trading a.s.
691 45 Podivín 991
Společnost je zapsaná v obchodní rejstříku vedeného u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 4075

Dovolujeme si informovat naše zákazníky (spotřebitele) ve smyslu ust. §14 zákona o ochraně spotřebitele č. 634/1992 Sb. v platném znění, že orgánem, jenž je oprávněn mimosoudně řešit případné spotřebitelské spory vycházející z našeho smluvního vztahu, je Česká obchodní inspekce se sídlem Štěpánská 15, 120 00 Praha 2 (www.coi.cz).

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Reklamační řád si můžete stáhnout zde.

Prohlášení o shodě naleznete na tomto odkazu.

DŮLEŽITÉ BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ
PRO VŠECHNY SPOTŘEBITELE TÝKAJÍCÍ SE VÝROBKU

Spinner na baterie se světlem od výrobce Toys Amsterdam (EAN 8713219335871)
Tento výrobek v určité modifikaci může obsahovat schránky se světelnými prvky, které lze relativně snadno otevřít. Děti tak mohou mít přímý přístup ke knoflíkovým bateriím, které jsou ukryty uvnitř. Spolknutí těchto baterií může způsobit vážné zdravotní problémy.
V prodeji se vyskytuje v následujících obalech:

Upozornění: Na výrobek, který na jedné straně obsahuje zřetelně viditelné malé šrouby, jak je znázorněno níže, se toto bezpečnostní varování se nevztahuje. Takový výrobek může být používán bez rizika. 

SPRÁVNÁ A BEZPEČNÁ VARIANTA

Jak postupovat: 
Vzhledem k výše uvedenému riziku, hračku, která je jiná než správná a bezpečná varianta, dále nepoužívejte a dejte ji mimo dosah dětí. Následně výrobek vraťte do obchodu, kde jste jej zakoupili. Budou Vám za něj vráceny peníze.

V případě jakýchkoli dotazů týkajících se tohoto bezpečnostního varování můžete kontaktovat společnost Mikro Trading a.s. na telefonním čísle + 420 519 361 711 nebo e-mailem na info@mikrohracky.cz

Dne 24. 4. 2017 v 10:00 v sídle společnosti Mikro Trading a.s. se uskuteční zasedání Valné hromady.