Od března roku 2011 sídlíme v novém logisticko-administrativním areálu s ideální dopravní dostupností (D2 – exit 41). Silné skladové zázemí a moderní logistika nám umožňují rychlé reakce na poptávku a objednávky včetně expedice a to i při roční manipulaci s více jak čtyřmi miliony kusů hraček.

Současné zázemí společnosti

Duch jede

Duch je nejenom symbolem firmy Mikro Trading a.s., ale také nositelem záruky kvality a bezpečnosti hraček, které společnost uvádí na trh. Hračky s Duchem garantují dětem hru plnou zábavy spolu s možností rozvoje jejich kreativity i fantazie


 


Duch týmové práce se nese celou společností. Krédem více než třiceti zaměstnanců je spokojenost všech klientů, mezi které patří obchodní řetězce tuzemské i mezinárodní (Kaufland, Globus, Albert, COOP Centrum, COOP MORAVA, Prior, Penny Market), z nichž některé využívají našich možností i v oblasti přípravy spotřebitelských akcí. Důležitou část tvoří také přímí odběratelé do vlastních prodejen a řada spolupracujících velkoobchodů nejenom v rámci České republiky, ale také široká klientela velkoodběratelů z dalších členských států Evropské unie.